Standardy

Standardy

Náš koncept bydlení SKY HOUSE nabízí vždy vysokou kvalitu provedení s použitím nadstandardních materiálů, podlahových krytin, keramiky, sanitárního vybavení a zařizovacích předmětů. Nedílnou součástí tohoto vyššího standardu považujeme systém ventilace a rekuperace vzduchu vašeho obytného prostoru. To umožnuje větrání v obytných místnostech bez nutnosti otevírání oken, což zabraňuje nežádoucímu úniku tepla a zachování zvukové pohody v interiéru.


Výsledkem jsou úspory energie při vytápění, které se promítnou do nižších plateb za teplo. Vzhledem k dalším parametrům obálky domu tak bydlení bude dosahovat vysokého standardu úspornosti, které se zařazuje do stupně energetické náročnosti třídy B – velmi úsporná budova.


Standardní vybavení bytu obsahuje vstupní dveře v bezpečnostní třídě 3, vnitřní dýhované dveře Sapeli v nadstandardní výšce 210 cm, v bezfalcovém provedení s magnetickými zámky, kvalitní velkoformátové italské obklady a dlažby pocházejí z dílny Marazzi group, sanitární keramika od renomované firmy Villeroy Boch, smaltované vany Kaldewei a designové baterie Vitra.


Zvolený standard vybavení, ale s sebou nepřináší jen vyšší technickou úroveň komfortu, kvalitní zpracování a vysokou jakost použitých materiálů a zařizovacích předmětů. V našem pojetí je i esteticky přidanou hodnotou, která je předpokladem, abyste si mohli v našem projektu vytvořit pohodlné a příjemné bydlení blízké vašemu srdci. 

popup trigger