V linii Sky House

V linii Sky House

„Pro život v pohybu“ – motto našeho projektu, jenž reaguje na styl bydlení vyhledávaný lidmi, kteří milují život uprostřed městského dění, sami jsou aktivní, jak v zaměstnání či podnikání, tak i ve volném čase, zkrátka žijí neustále v pohybu. A tomu odpovídá i dynamický charakter bydlení, které vám nabízíme na nároží ulic Bohdalecká a U Plynárny.

MODERNÍ POJETÍ REZIDENČNÍHO BYDLENÍ

Architektonické řešení, které je dílem Ing. arch. Miroslavy Tylšové a Ing. arch. Vojtěcha Taraby z architektonického studia APRIS 3MP vychází z kompozice klasického pražského bloku v takových rezidenčních lokalitách, jako jsou Vinohrady, Žižkov nebo nedaleké Vršovice. Moderní komplex doplňuje soubor navazující zástavby a zároveň reaguje na provoz v okolních ulicích tím, že je do vnitrobloku navržena klidová zóna s balkony, terasami a různými intimními zákoutími.

 

MODERNÍ POJETÍ REZIDENČNÍHO BYDLENÍ

PROMYŠLENÉ DISPOZICE NA IDEÁLNÍ PLOŠE

Mezi nejžádanější byty na trhu aktuálně patří byty 2 + kk. V našem projektu tvoří tato kategorie podstatnou část bytových jednotek a najdete je u nás v široké škále rozmanitě promyšlených dispozic nejčastěji v ideálních výměrách mezi 50 až 60 m2. Jednotky umístěné ve 2. nadzemním podlaží mají k dispozici předzahrádky, u ostatních obytných jednotek vždy najdete lodžii, balkon nebo terasu. Ke každé bytové jednotce je možné dokoupit sklep anebo parkovací stání. Výhodou skladby jednotek je to, že čtyři nadzemní podlaží (3.NP až 6.NP) mají shodnou dispozici, což znamená, že pokud nenajdete volný byt své vysněné dispozice v jednom patře, máte ještě další možnosti. V široké škále výměr a dispozic nechybí ani velmi vyhledávané jednotky 1 + kk a také tři byty 3 + kk v nejvyšších podlažích, z nichž se budou vyjímat krásné panoramatické výhledy. Ty jsou dostupné i některým dalším jednotkám v nižších podlažích, a to od Zahradního města až k zeleni v okolí Hamerského rybníka. V celkovém souhrnu různých variant nabízených bytů vám v našem projektu Sky Rezidence Bohdalec dáváme neobvyklou šíři možností, jak si vytvořit na vybrané ploše v našich promyšlených dispozicích skutečně osobité a příjemné prostředí Vašeho nového domova.

PROMYŠLENÉ DISPOZICE NA IDEÁLNÍ PLOŠE

PRIVÁTNÍ ZÓNA MIKROBLOKU

Právě sem, do privátní zóny, směřuje pohledově většina oken obytných místností. A to nejen kvůli klidu, ale i s ohledem na dostatečné proslunění všech bytových jednotek. Tomu je přizpůsoben i tvar domu. Výhodou bytů v Bohdalecké ulici je mimo jiné i vnější odstínění od pouličního ruchu přístupovými chodbami.

 

Oba osmipodlažní objekty jsou propojeny společným obchodním parterem, na jehož střeše vzniknou terasy a zahrádky bytů druhého nadzemního podlaží. Zelená plocha vnitřního dvora tak nejen zlepší mikroklima, ale opticky vytvoří i hranici mezi soukromou zónou bydlení a obchodními či společnými prostory.

PRIVÁTNÍ ZÓNA MIKROBLOKU

PRO PŘÍJEMNÉ BYDLENÍ

Kromě parteru, jehož prostory mohou hostit kanceláře, pekárnu, bistro či kavárnu, jsou oba objekty spojeny i společným suterénem, ve kterém jsou umístěna garážová stání, technické zázemí domu a sklepy. Dostatek parkovacích míst, o která je i tady velká nouze, bude zajištěn na ploše přilehlého chráněného dvora. Součástí komplexu budou i kočárkárny, které mohou zároveň sloužit i jako úschovny kol.

PRO PŘÍJEMNÉ BYDLENÍ

Architekti

„Snažili jsme se navrhnout jednoduchý dům, barevně střídmý, moderního designu a především funkční. Má evokovat atmosféru solidních nadčasových jednoduchých domů z bezúdržbových, klasických a dobou ověřených materiálů. Dům, který se stane přirozenou součástí dnešní ulice a vědomě naváže na okolní stavby. Dům, ve kterém se jeho obyvatelé budou cítit od první chvíle, doma.“

Ing. arch. Miroslava Tylšová, Ing. arch. Vojtěch Taraba

Architekti

Harmonogram výstavby a financování

Zahájení výstavby           srpen 2019
Dokončení výstavby       červenec 2021


Záloha    15%                 po podpisu budoucí kupní smlouvy

Doplatek 85%                po kolaudaci stavby

Harmonogram výstavby a financování
Věříme, že pro vás najdeme řešení

Věříme, že pro vás najdeme řešení

Architektonické řešení, které je je dílem Ing. arch. Miroslavy Tylšové a Ing. arch. Vojtěcha Taraby z architektonického studia APRIS 3MP vychází z kompozice klasického pražského bloku v takových rezidenčních lokalitách, jako jsou Vinohrady, Žižkov nebo nedaleké Vršovice.

Realizované projekty

SKY REZIDENCE BARRANDOV

SKY REZIDENCE BARRANDOV

Projekt SKY rezidence Barrandov, realizovaný na Praze 5 v ulici Devonská, nabídl zájemcům v uzavřeném areálu s velkým důrazem na bezpečnost, ve třech samostatných domech, celkem 133 bytových a nebytových jednotek ve vysokém standardu a kvalitě provedení. Autory projektu jsou prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE a Ing. arch. Petr Vágner ze studia AI - DESIGN, kteří navrhli nadčasovou fasádu a vdechli projektu lehkost a čistou eleganci.

 

Rezidence nabízí širokou škálu dispozičních řešení od 1+kk s výměrou od 38 m2 až po 5+kk se 126 m2 podlahové plochy. Vrchol nabídky tvořilo šest luxusních penthousů v dispozicích  4+kk se střešními terasami o výměře až 250 m2. Většina jednotek poskytuje úchvatné panoramatické výhledy na Prahu. Dům je realizován jako mimořádně úsporný a může se tak pyšnit energetickým štítkem ve třídě A. V suterénu domů pak nechybí prostorné sklepy a garážová stání.

 

 

Dokončení výstavby: 2018

REZIDENCE FILMAŘSKÁ

REZIDENCE FILMAŘSKÁ

Skvělé umístění, lokalita, komfort a dostupnost, to vše dělá z Rezidence Filmařská velmi lukrativní bydlení přímo pod Barrandovskými ateliéry. Celý projekt je koncipován tak, aby poskytoval nadstandardní bydlení zájemcům s vysokými nároky. Lokalita se svažuje východním směrem a téměř z jakéhokoliv místa je nádherný výhled na centrum Prahy. Autorem projektu je prof. Ing. arch. Jan Fišer.

 

Ve třech čtyřpodlažních domech je umístěno celkem 40 velkoryse řešených bytů. Každý byt je spojen s venkovním prostředím alespoň jednou terasou či balkonem. Vybrané byty v nejvyšším patře mají přístup na střechu osázenou zelení. Byty v kategoriích 2+kk až 5+1 o výměrách od 76 m2 do 180 m2 nabízí prostorné a komfortní dispozice. V suterénu domů se nachází 62 parkovacích stání a prostorné sklepy.

 

 

Dokončení výstavby: 2004

ROPICE GOLF RESORT

ROPICE GOLF RESORT

Ropice Golf Resort právem náleží mezi TOP 10 Českých golfových hřišť a je vyhledávaným hřištěm pro pvšechny kategorie hráčů. Každý rok zde probíhají turnaje České golfové federace. Poloha hřiště poskytuje úžasné panoramatické výhledy na masiv Slezských Beskyd, kterým dominuje Javorový vrch. Areál navrhl a modeloval špičkový rakouský architekt Hans Georg Erhardt. Mezi další vyjímečné projekty patří např. Golf Club Wien – Süßenbrunn, Blue Crane Signature Golf & Spa Resort -  Jižní Afrika, Royal Palms Golf Course - Čína aj.  

 

Ropice Golf Resort nabízí hráčům skvělý požitek ze hry na mistrovském hřišti linksového charakteru. Jeho pestrost spočívá v četných bunkrech, charakteristická je vlnící linie fairwayí i zajímavě tvarované greeny a vodní překážky. Osmnáct jamek měří 6263 metrů z černých odpališť, PAR 72.

 

 

 

Dokončení realizace: 2003

popup trigger