V CENTRU MĚSTSKÉHO DĚNÍ

Hledáte-li místo pro bydlení s výtečnou dopravní dostupností centra a zároveň rychlému opuštění městského ruchu, pak jste na správné adrese.

ZA NÁKUPY PŘES ULICI I PŘES KOPEC

Nespornou výhodou umístění Vašeho bydlení bude možnost nákupu, rovnou přes ulici v supermarketu. Můžete se také vydat i přes Bohdalecký kopec do Nákupního centra Eden, kde najdete spoustu dalších specializovaných obchodů, různých služeb včetně bankomatů, restaurací rychlého občerstvení, lékárnu, ale také minigolf na terase Nákupního centra apod. V Edenu je pobočka České pošty, další pak také naleznete v ulici U Plynárny.   

ZA NÁKUPY PŘES ULICI I PŘES KOPEC
SNADNO A RYCHLE DO MĚSTA I VEN

SNADNO A RYCHLE DO MĚSTA I VEN

Hledáte-li místo pro bydlení s výtečnou dopravní dostupností do centra a zároveň k opuštění městského ruchu, pak jste na správné adrese. Nedaleko od domu se nacházejí zastávky tramvajových linek č. 11 a 14, kterými se pohodlně dostanete přes Michli a Náměstí Bratří Synků do centra metropole, nebo několik autobusových linek mířících ke stanicím metra trasy A Náměstí Míru (č. 135),  Flora (č.136), trasy C  a B Florenc (č. 135) a Želivského (č.150 a č. 213) či opačným směrem na trasu C a stanice Kačerov (č.150) nebo  Pankrác (č.188). Uvedené spoje jezdí pravidelně i v nočních hodinách.

NĚCO PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

V okolí projektu můžete se svými dětmi navštívit hned několik venkovních hřišť a areálů vhodných pro sport i zábavu. Mateřská škola je vzdálena čtvrthodinu chůze nebo dvouminutovou jízdu autem. Základní školy a ostatní občanskou vybavenost poskytují autobusem pár stanic vzdálené Vršovice nebo Zahradní město, kde se nachází i poliklinika.

 

Všichni pak jistě ocení širokou nabídku restaurací s českou a mezinárodní kuchyní nebo relax v nedalekém wellness centru.

NĚCO PRO DOSPĚLÉ I DĚTI
ZA PROCHÁZKOU I REKREAČNÍM SPORTEM

ZA PROCHÁZKOU I REKREAČNÍM SPORTEM

Bohdalec nabízí několik lokalit vhodných pro načerpání energie a odpočinek, ať už se jedná o lesopark kolem Sychrova, nebo Park Františka Langera. Největší relaxační plochou je nedaleká rekreační oblast v okolí Hamerského rybníka (zastávka autobusů V Korytech nebo Pod Vinicí), která slouží nejen k procházkám (areálem vede cykloturistická stezka), ale zejména k zábavě a relaxaci pro celou rodinu, jak říká reklamní slogan společnosti HAMR-Sport, která zdejší sportovní areál provozuje. Zde jsou k dispozici tenisové a squashové kurty, hřiště pro beachvolejbal, nohejbal a prostory pro stolní tenis. Věnovat se zde můžete indoor cyclingu či aerobiku. Nechybí posilovna, fitness studio, služby fyzioterapeuta a masérů. Koná se zde řada amatérských turnajů, pořádají letní dětské kempy a další sportovní akce. Součástí areálu je samoobslužná restaurace. O šíři činností svědčí nejlépe to, že vydávají i svůj vlastní časopis Hamerák.

KAM ZA KULTUROU?

Nedaleko se nachází komplex kinosálů Cinema City, který je součástí Obchodního centra Atrium Flora. Příznivci divadla jistě uvítají, že známé divadelní scény, jako jsou Divadla Na Jezerce a Na Fidlovačce se nacházejí v nedalekých Nuslích. Velmi rychle se dostanete také na Náměstí Míru, kde sídlí Divadlo Na Vinohradech a hned vedle je i Národní dům, kde se pořádají plesy, koncerty a další společenské akce. To jste už ale v samotném centru Prahy, které nabízí bezpočet kulturních příležitostí.

 

KAM ZA KULTUROU?

PŘÍLEŽITOST PRO FANOUŠKY I AKTIVNÍ SPORTOVCE

Vyznavači i fanoušci výkonnostního sportu určitě ocení moderní a komfortní bydlení nedaleko svého sportoviště. Naproti nákupnímu centru Eden najdou nový stadión Eden Arena náležející jednomu z našich historicky nejstarších fotbalových klubů – SK Slavia Praha. Areál zahrnuje i zimní a lehkoatletický stadion, krytý bazén, různé haly pro sálové sporty a další menší sportovní odvětví, jako je například lukostřelba.

PŘÍLEŽITOST PRO FANOUŠKY I AKTIVNÍ SPORTOVCE
O projektu

O projektu

Projekt Sky Rezidence Bohdalec je situován na nároží ulic Bohdalecká a U Plynárny. Architektonické řešení, které je dílem Ing. arch. Miroslavy Tylšové a Ing. arch. Vojtěcha Taraby z architektonického studia APRIS 3MP, reaguje na dopravní zátěž okolí tak, aby zajistilo budoucím rezidentům co nejklidnější bydlení.

popup trigger